Produkcja środków transportu

W branży transportowej największy potencjał tkwi w wykorzystaniu szerokiej gamy materiałów, takich jak kompozyty, laminaty, metale czy tworzywa sztuczne. Jako nasz partner możesz mieć pewność, że rozwiązania oferowane przez Kiilto zawsze będą odzwierciedlać najnowsze osiągnięcia techniki w branży.

Zwiększenie wytrzymałości, obniżenie wagi i poprawa właściwości izolacyjnych to kluczowe trendy w branży transportowej. W dążeniu do doskonalszych rozwiazań wyzwaniem jest utrzymanie wysokiej jakości i bezbłędności. Współpracując ściśle z Kiilto, zawsze możemy wspólnie znaleźć właściwe rozwiązania klejące.

Przykłady zastosowania klejów Kiilto

Kleje do produkcji płyt warstwowych

Wydajność produkcji i czas realizacji to kluczowe wskaźniki zapewniające przewagę konkurencyjną. Ważnymi obszarami rozwoju są efektywność energetyczna, lekkość konstrukcji i wpływ na środowisko. Pod względem wydajności produkcji do najnowszych rozwiązań należy system wielokomponentowy, w którym prędkość schnięcia klejów zmienia się z jednego etapu pracy na kolejny. Umożliwia to również krótki czas prasowania przy złożonych strukturach.

Kleje do montażu

Standaryzowane produkty i procedury operacyjne zapewniają niezawodny wynik końcowy. W przypadku korzystania z różnych materiałów może być wymagany szereg zabiegów czyszczenia i gruntowania. Starannie przetestowane rozwiązania sprawiają, że efekt końcowy jest mocny i trwały, bez uszczerbku dla elastyczności i szczelności.

Od naszych klientów

Lekkie i trwałe moduły podłogowe do statków

Czytaj więcej

Nasze marki

Produkty

Wspólny projekt – co możemy razem osiągnąć?

Witaj w świecie Kiilto

Wiadomości