Produkcja tektury flistej i pudełek

Przy produkcji tektury falistej kluczowe znaczenie ma niezawodność procesu. Wysokiej jakości niestandardowe rozwiązania klejące Kiilto zapewnią, że cały proces produkcji będzie przebiegał właściwie.

Przy produkcji pudeł i kartonów z tektury falistej ważna jest duża wydajnośc procesu klejenia. Jednak produkowane partie są często małe, a stosowane materiały mogą na przykład często się zmieniać. Dlatego klej musi być wszechstronny, zdolny do radzenia sobie z różnymi prędkościami obróbki, materiałami i wymaganiami użytkownika końcowego.

Przykłady zastosowania klejów Kiilto

Kleje do kartonów

Najczęstsze trudności w klejeniu boków kartonów są związane z powlekaniem kartonu, takim jak lakier lub tusz. Do sklejenia tych powierzchni potrzebne są kleje o dobrej przyczepności do tworzyw sztucznych.

Kleje do pudeł kartonowych

Boczne klejenie pudełek kartonowych to szybki proces, w którym sklejane są dziesiątki tysięcy pudełek na godzinę. Kontrola klejenia może być wzmocniona różnymi środkami, takimi jak widzenie maszynowe, co jest ułatwione dzięki zastosowaniu niebieskiego barwnika lub markera ultrafioletowego.

Kleje do laminowania papieru

Laminowanie kartonu lub kartonu papierem polega na przyklejeniu zadrukowanego papieru do powierzchni kartonu. Aby zapobiec marszczeniu się papieru, klej musi być szybko działać i być równomiernie nałożony. Zoptymalizowany do tego celu klej zmniejsza również zwijanie się kartonu.

Nasze marki

Produkty

Wspólny projekt – co możemy razem osiągnąć?

Witaj w świecie Kiilto

Wiadomości