Produkcja filtrów

Filtry podczas użytkowania muszą spełnić swoją rolę i wysokie obciążenie pracą. Kleje Kiilto do produkcji filtrów zostały opracowane we współpracy z producentami branżowymi.

Branża filtrów poprawia czystość powietrza i cieczy. Szczególnie wysoki poziom czystości powietrza jest wymagany w wymagających środowiskach, takich jak pomieszczenia czyste, które są wykorzystywane m.in. przez sektor opieki zdrowotnej i przemysł farmaceutyczny.

Płyny stosowane w silnikach i różnych urządzeniach technicznych wymagają szczególnie wysokiej jakości rozwiązań filtracyjnych.

Stałe i zmienne stresujące warunki środowiskowe, takie jak ekstremalne temperatury, ciśnienie lub narażenie na chemikalia, wymagają najnowocześniejszych rozwiązań klejących.

Przykłady zastosowania klejów Kiilto

Kleje do montażu filtrów

Szczególnie podczas montażu filtrów szybkość wiązania i rozprowadzalność kleju musi odpowiadać potrzebom procesu. Nasze kleje poliuretanowe można szybko dostosować, aby uzyskać optymalne rozwiązanie dla procesu.

Kleje do plisowania filtrów powietrza

Nasz wybór klejów do fałdowania filtrów obejmuje rozwiązania szybkie, elastyczne, pieniące i odporne na ciepło. Klej dobierany jest na podstawie rodzaju filtra i procesów produkcyjnych. Naszym celem jest zawsze niezauważalny, trwały efekt końcowy.

Nasze marki

Produkty

Wspólny projekt – co możemy razem osiągnąć?

Witaj w świecie Kiilto

Wiadomości