Kiilto /

Odpowiedzialność korporacyjna

“Kiedy odpowiedzialność jest naprawdę integralną częścią tego, co robisz, nie musisz jej podkreślać. Możesz to zobaczyć i poczuć we wszystkich działaniach i interakcjach firmy oraz śledzić jej ogólny rozwój. To bogactwo rzeczy niematerialnych, całość złożona z maleńkich części." Erkki Solja, CEO, Kiilto

Zobowiązanie do budowania bezpiecznej i bardziej zrónoważonej przyszłości

‎Nasze zaangażowanie owocuje dokonywaniem odpowiedzialnych wyborów każdego dnia. Wierzymy, że nasza branża jest pełna potencjału, jeśli chodzi o znajdowanie zrównoważonych innowacji i rozwiązań przyszłości. Rozwiązania, które dbają o dobro ludzi i przyrody oraz przyczyniają się do tworzenia równowagi między środowiskiem a naszym społeczeństwem.‎

Odpowiedzialność środowiskowa

Złozyliśmy naszą Obietnicę dla Środowiska, która jest cześcią naszej kultury korporacyjnej i wyznacza nasz sposób myślenia i działania na wszystkich poziomach firmy. Kierujemy sie przywództwem środowiskowym.

Czytaj więcej>>

Odpowiedzialność społeczna

Jako miejsce pracy Kiilto zapewnia bezpieczne i inspirujące środowisko oraz możliwość ciągłego rozwoju osobistego. Zmotywowani pracownicy są podstawą sukcesu finansowego i wynikającej z niego wartości dodanej, którą wszyscy dzielą.

Czytaj więcej >>

Odpowiedzialność finansowa

Kiilto przeżywa okres wzrostu i odnowy. Intensywnie inwestujemy w rozwój naszej wiedzy i zarządzania oraz w naszą kulturę eksperymentowania. Zaangażowanie naszych pracowników w innowacje stworzyło nowe perspektywy dla naszej działalności w nadchodzących latach.

Czytaj więcej >>

W kierunku przywództwa środowiskowego

Wybraliśmy środowisko jako rdzeń naszej pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju i złożyliśmy mu ambitną obietnicę. Nasza obietnica dla środowiska definiuje nas i znajduje odzwierciedlenie we wszystkich decyzjach, jakie podejmujemy na drodze do osiągnięcia wiodącej pozycji w dziedzinie ochrony środowiska. To podstawa, na której stoimy ramię w ramię z naszymi klientami, pomagając im zmniejszyć ich wpływ na środowisko i dzieląc się naszą wiedzą także z innymi, co przynosi korzyści całej branży.

Nasza obietnica dla środowiska składa się z czterech różnych sektorów, które obejmują wszystkie nasze działania:

Obietnica

‎Realizując namacalne działania, które przynoszą korzyści środowisku, tworzymy sieć profesjonalistów z czterech różnych obszarów biznesowych, co skutkuje potężnym dążeniem do zmian. Ponadto wpływamy na podejmowanie decyzji w wielu sektorach. Odzyskując Naszą Obietnicę dla Środowiska, wspieramy również inne elementy naszej odpowiedzialności korporacyjnej, ponieważ stan środowiska wywiera coraz większy wpływ na wszystkie poziomy społeczeństwa.‎

Czytaj więcej o Naszej Obietnicy dla Środowiska.

Zaangażowani we wspólne cele

Cele Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals SDG’s), przyjęte na szczycie ONZ w 2015 roku, to 17 globalnych celów walki, aby położyć kres ubóstwu, ochronić planetę i zapewnić wszystkim ludziom pokój i dobrobyt do 2030 r. Kiilto również przyczynia się do realizacji celów SDG’s i określiliśmy następujące cele SDG’s jako najważniejsze dla naszych operacji:

  • SDG 7 Niedroga i czysta energia
  • SDG 9 Przemysł, Innowacje i Infrastruktura
  • SDG 12 Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja
  • SDG 13 Działanie dotyczące klimatu

‎Uczyńmy razem jutro‎ lepszym

‎Razem możemy zrobić więcej i znaleźć lepsze rozwiązania dla bardziej zrównoważonego jutra. Dlatego chętnie współpracujemy z uczelniami, instytucjami badawczymi i innymi firmami. Współpraca pozwala nam wszystkim łączyć najnowsze innowacje, lata doświadczenia i wiedzę ekspertcką na najwyższym poziomie w różnych dziedzinach. ‎

Chętnie dzielimy się również naszą wiedzą i najlepszymi praktykami dotyczącymi budowania bardziej zrównoważonego przemysłu. Jeśli potrzebujesz kluczowego prelegenta lub panelistów na swoje wydarzenie, mamy kilku ekspertów, którzy mogą zapewnić najnowocześniejszy wgląd i inspirujące przykłady na ten temat.

Raija Polvinen
RDI Director
raija.polvinen@kiilto.com

Sprawdź najnowsze wiadomości o Naszej Obietnicy dla Środowiska

Przeczytaj więcej w naszym Newsrom’ie >>