Historie karier

‎Poznaj Kiiltonian‎

Jak to jest być Kiiltonianem i pracować w Kiilto? Mamy do opowiedzenia około 1000 historii z 11 różnych krajów: oto kilka z nich. Miło Cię poznać!

Czy chciałbyś współpracować z Kiiltonianami i stworzyć z nami własną historię?

Wszechstronna grupa profesjonalistów

Kiiltonianie to wszechstronna, wielozadaniowa grupa profesjonalistów o różnych doświadczeniach i mocnych stronach. Działamy w czterech różnych obszarach biznesowych: budownictwo, kleje przemysłowe i ognioodporność, higiena zawodowa i dobra konsumpcyjne. Stanowiska pracy w Kiilto różnią się od RDI po produkcję, od marketingu po sprzedaż, od zakupów po logistykę, od kwesti prawnych po obsługę klienta i od finansów po eksport, żeby wymienić tylko kilka…

Lilli Puntti
Head of Product Safety and Sustainability

Pracuję w Kiilto
od ponad 16 lat.

Najlepszą rzeczą w mojej pracy jest,
że każdy dzień jest inny, a w RDI panuje dobry duch zespołowy.

Najbardziej potrzebne umiejętności w mojej pracy
to dobra pamięć i umiejętność zarządzania pracownikami.

Inspiruje mnie natura.

Henrik Nohed
Purchasing Manager

Najlepszą rzeczą w mojej pracy są zaangażowani i uzdolnieni współpracownicy, dynamiczne środowisko biznesowe i międzynarodowa sieć interesariuszy.

Najbardziej potrzebne umiejętności w mojej pracy to umiejętność słuchania/ przetwarzania informacji umiejętność załatwiania spraw..

Inspiruje mnie myślenie długoterminowe, takie jak zaangażowanie w ochronę środowiska oraz inwestycje w dobrostan i rozwój ludzi – obydwa bardzo wyraźnie widoczne obszary w Kiilto, ale także ważne powody, dla których chcę dołączyć do firmy.

To sprawiło, że dziś się uśmiechnąłem:
Dziś rano na rowerze, jestem szczęściarzem, że w drodze do pracy mogę podziwiać tak piękne krajobrazy.

Daniel Jafarneiad
Solutions Manager

Najlepszą rzeczą w mojej pracy jest dołączenie do firmy, o wysokim stopniu zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, której celem jest rozszerzenie działalności w branży spożywczej.

Najbardziej potrzebne umiejętności w mojej pracy to to bycie graczem zespołowym z otwartym umysłem, poczuciem humoru i zrozumieniem, że nigdy nie przestajemy się uczyć.

Inspiruje mnie oczywiście mój zespół.

To sprawiło, że dziś się uśmiechnąłem:
Spotkanie z moim zespołem na Teams.

Sprawdź także te historie kariery Kiiltonian:

Kiiltonianie w misji na rzecz bardziej zrównoważonego świata

Nasza Obietnica dla Środowiska ma duży wpływ na nasze codzienne życie w Kiilto. Jest to również coś, z czego Kiiltonianie są szczególnie dumni: uczestniczenie w misji i podejmowanie działań na rzecz bardziej zrównoważonego świata. Zapoznaj się z poniższymi historiami, aby dowiedzieć się, jak Kiltonianie odczuwają, że Nasza Obietnica dla Środowiska jest widoczna w ich pracy.

Juha Mikkonen
Key Account Manager

„Dzielenie wspólnych wartości są kluczowym elementem współpracy z klientami. Nasze portfolio zawiera zielone opcje, które dają podkład pod lepszą dyskusję. Jestem zawodowo dumny z naszego innowacyjnego, odważnego i przyszłościowego podejścia do kwestii środowiskowych.”

Tomi Peltonen
RDI Manager

Jestem zaangażowany w kierowanie zespołem zajmującym się doborami materiałów ekologicznych. Naszym celem jest podwojenie wykorzystania odnawialnych surowców roślinnych. Nieustannie uczestniczymy w licznych testach rozwojowych produktów.“

Historie początku ścieżki kariery

Oferujemy wiele możliwości dla osób, które znajdują się we wczesnej fazie swojej ścieżki zawodowej poprzez pracę wakacyjną, staże lub pracę dyplomową. Uważamy, że te dwukierunkowe doświadczenia edukacyjne są cenne iw wielu przypadkach mieliśmy przyjemność kontynuować wspólną podróż jeszcze dalej. Przeczytaj historie Jonny, Kaspera, Valtteriego i Matiasa o ich doświadczeniach poniżej.

Jonna Hakala

„Naprawdę wierzę, że doświadczenia, które wyniosłam z letniej praktyki, przydadzą mi się w przyszłości. Eksport jest ważny dla Finlandii i nawet powierzchowne poznanie tego procesu przyda mi się w przyszłości. Ponadto każda praca uczy na swój sposób nowych aspektów pracy.”

Kasper Arvad

„Uważam, że Kiilto jest pełne pasji, przyjazne i ogólnie niesamowite. To świetne miejsce pracy, a ludzie są tam niezwykle mili. Wiele się nauczyłem o praktycznej pracy i grze zespołowej. Mit, że starsi pracownicy chcą robić rzeczy, które zawsze robiono, zdecydowanie nie jest prawdziwy – zwłaszcza w Kiilto w Assens.”

Valtteri Stenroos

„Najlepsze aspekty mojej pracy to różnorodne zadania i przyjemne środowisko pracy. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​Kiilto to zróżnicowane i motywujące miejsce pracy, które rozwija swoich pracowników. Czas spędzony w Kiilto utwierdza mnie w przekonaniu, że mogę odegrać silną rolę w kształtowaniu własnej kariery poprzez odpowiedzialność, inicjatywę i pracowitość.”


Meet Claudia Saarukka
Marketing Specialist

Ścieżka kariery

Po ukończeniu szkoły średniej po raz pierwszy poszłam na studia z zakresu higieny jamy ustnej. W tym samym czasie zaczęłam pracować w niepełnym wymiarze godzin jako niezależny grafik. Szybko zdałam sobie sprawę, że potrzebuję zgłebić tę wiedzę, dlatego złożyłam podanie na uczelnię i ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Kultury i Sztuki, pracując w projektowaniu graficznym w różnych agencjach produkcyjnych i reklamowych.

Kiedy natknęłam się na ogłoszenie, że Kiilto szuka grafika, postanowiłam aplikować i tak rozpoczęła się moja kariera w Kiilto. Początkowo moje obowiązki koncentrowały się na mediach drukowanych, ale dziś moja praca obejmuje szeroki zakres obowiązków z zakresu marketingu. Pracuję jako specjalistka ds. marketingu w obszarze profesjonalnej higieny firmy Kiilto, gdzie odpowiadam za koordynację międzynarodowych premier i produkcji mediów.

Jak to jest pracować w Kiilto?

Łatwo jest pozostać zaangażowanym w moją pracę, kiedy wolno mi robić rzeczy, którymi się interesuję. Jestem zachęcana do rozwijania swoich umiejętności zarówno na szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a także mogę szybko wypróbowywać w praktyce to, czego się nauczyłam.

Otrzymuję zaufanie i staram się wykonywać swoją pracę w sposób, który najbardziej mi odpowiada, albo w biurze albo zdalnie. W Kiilto panuje otwarta atmosfera, w której doceniamy pomysły wszystkich i zachęcamy do dzielenia się nimi. Inicjatywy można podejmować w całej organizacji i funkcjach, a jeśli przyniosą wyraźny pozytywny wpływ, zostaną nagrodzone.

Dobra atmosfera w pracy to najważniejszy powód, dla którego lubię pracować w Kiilto. Bardzo cenne jest również to, że w naszej społeczności zawodowej wszyscy są traktowani jednakowo, sprawiedliwie i każdy może być sobą.


Czy chciałbyś stworzyć swoją własną historię kariery w Kiilto?
Sprawdź nasze oferty pracy!.