Produkcja okien i drzwi zewnętrznych

Kleje do produkcji okien i drzwi muszą zagwarantować najwyższą jakość na dekady użytkowania.

Okna i drzwi muszą być w stanie wytrzymać całoroczne warunki pogodowe. Kleje Kiilto zostały opracowane, aby wytrzymać wymagający skandynawski klimat.

Ciągły rozwój produkcji klejów gwarantuje przewagę jakościową. Optymalizacja procesu klejenia jest ważną kwestią dla producenta, gdyż zoptymalizowny czas prasowania, na przykład, dziesięć sekund z jednego cyklu prasowania, powoduje znaczny wzrost wydajności w ciągu roku a co za tym idzie duże oszczędności.

Kleje Kiilto posiadają certyfikat niskiej emisji LZO – certyfikat M1 – umożliwiają naszym odbiorcą na wytwarzanie najwyższej jakości produktów zapewniających zdrowe powietrze w pomieszczeniach.

Przykłady zastosowania klejów Kiilto

Kleje do łączenia na mikrowczepy

Wysokiej jakości łączenie na mikrowczepowe wymaga dobrej wytrzymałości na zerwanie spoiny klejowej i odporności na warunki atmosferyczne oraz a sama aplikacja wymaga równomiernego pokrycia powierzchni mikrowczepów. Nasza oferta klejów D4 obejmuje nowoczesne niestandardowe rozwiązania zarówno do klejenia powierzchniowego, jak i na długość.

Kleje blokowe

Klej używany do klejenia blokowego musi spełniać specyficzne wymagania każdej metody prasowania (np. prasy na ciepło oraz zimno, technologia wysokiej częstotliwości). Główną zaletą technologii pras wysokiej częstotliwości jest jej szybkość. Nasze kleje klasy D4 sa dedykowane do tej technologii. Klej musi zachowywać się równie dobrze w każdych warunkach atmosferycznych. Nasze kleje D4 należą do klejów o najwyższej jakości w tej branży.

Klejenie ościeżnic drzwi

Podczas montażu drzwi proces klejenia ma kluczowe znaczenie na jakości drzwi zewnętrznych. Biorąc pod uwagę konstrukcję drzwi i użyte materiały, możemy zapewnić dopasowane rozwiązania klejowe o najwyższej jakości i wydajności w produkcji drzwi zewnętrznych.”

Od naszych klientów

Silny związek kleju i drewna

Czytaj więcej

Nasze marki

Produkty

Wspólny projekt – co możemy razem osiągnąć?

Witaj w świecie Kiilto

Wiadomości