Przemysł spożywczy

W przemyśle spożywczym bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jako nasz partner możesz mieć pewność, że nasze rozwiązania zawsze będą spełniały standardy wymagane przez przemysł spożywczy.

Podstawową funkcją opakowania jest ochrona produktu i zabezpieczenie przed wylaniem. Bezpieczeństwo produktu można zapewnić tylko wtedy, gdy produkt jest solidnie zapakowany. Udany projekt owocuje opakowaniem, które promuje sprzedaż i sprawia, że proces pakowania jest bardzo wydajny.

Na przykład klejenie boku kartonu to jeden z najbardziej czasochłonnych etapów pracy, co oznacza, że dobrze dobrany klej przyniesie wymierne korzyści. Dzięki naszym indywidualnym rozwiązaniom nasi klienci mogą być pewni, że opakowanie jest bezpieczne a proces pakowania wydajny, a także minimalizuje wpływ klejenia na środowisko.

Przykłady zastosowania klejów Kiilto

Kleje do etykiet

Klejenie etykiet na opakowaniach napojów, a w szczególności na butelkach szklanych i PET, wymaga, aby klej miał dobrą przyczepność na mokro i był odporny na kondensację wody.

Kleje do toreb papierowych

Opakowania na żywność często zawierają papier. Na przykład papier do pakowania żywności i różne torby papierowe wymagają od kleju pewnych właściwości. Ważne jest również, aby wybrane rozwiązanie klejące zostało zatwierdzone i spełniające odpowiednie normy do stosowania w opakowaniach do żywności.

Kleje do opakowań kartonowych

Kleje często pełnią niewidoczną, ale bardzo ważną rolę w opakowaniu produktu, dzięki czemu żywność jest bezpiecznie dostarczana do użytkownika końcowego. Jednocześnie rozwiązanie klejowe musi spełniać wymagania wydajnej linii produkcyjnej.

Nasze marki

Produkty

Wspólny projekt – co możemy razem osiągnąć?

Witaj w świecie Kiilto

Wiadomości