Budownictwo

Jesteśmy uznanym partnerem klientów korporacyjnych od 1919

‎Usprawniliśmy naszą różnorodną ofertę usług eksperckich dla klientów korporacyjnych. Najbardziej widocznym symbolem zmian jest nasze nowe logo – logo Kiilto Pro sprawia, że nasze produkty i usługi dla firm są łatwe do zidentyfikowania.‎

Zrozumienie codziennego życia profesjonalnych klientów i dostarczanie najlepszych rozwiązań dla wymagających środowisk to podstawa działalności. Dzięki naszym rozwiązaniom pomagamy profesjonalistom lepiej niż kiedykolwiek obsługiwać ich własnych klientów. Jesteśmy ściśle zaangażowani w codzienną pracę profesjonalistów w sektorach: budownictwo, kleje przemysłowe i higiena zawodowa. Jesteśmy silnym i innowacyjnym partnerem eksperckim, który rozumie lokalne warunki. Naszym celem jest bycie pionierem środowiskowym, którego doświadczenie pomaga budować nowe historie sukcesów.


Szkolenia

Nasze wszechstronne szkolenia dla profesjonalistów są kluczowym elementem tego, co robimy. Kiilto Pro Academy szkoli rocznie w Finlandii ponad 4000 specjalistów budowlanych, takich jak projektanci, wykonawcy i instalatorzy. Niektóre z naszych kursów są akceptowane jako szkolenia uzupełniające do certyfikacji RALA.

Serwis i usługi

Analiza azbestu i substancji szkodliwych przed rozbiórką jest ważna dla zarządzania powietrzem w pomieszczeniach, bezpieczeństwa pracy, planowania pracy i kosztów. Możemy pomóc w identyfikacji ewentualnych szkodliwych substancji na placach budowy, zapewniając klientom korporacyjnym usługi analizy azbestu i substancji szkodliwych.

Nasze usługi projektowe pomagają zapewnić bezpieczne wybory od projektu po konserwację. Uwzględniliśmy cele cyklu życia konstrukcji w naszych materiałach projektowych, aby projektanci mogli łatwo wybrać odpowiednie materiały i rozwiązania na początku projektów.


Wiadomości