Usługi / Budownictwo /

Szkolenia

Szkolimy użytkowników i dystrybutorów produktów Kiilto w zakresie cech produktu, prawidłowej techniki aplikacji oraz uwzględnienia kwestii środowiskowych i bezpieczeństwa.  Organizujemy szereg szkoleń dla różnych grup docelowych.
Sprawdź lokalną witrynę sieci Web, aby uzyskać więcej informacji.

Wykonawcy i instalatorzy

Organizujemy szkolenia dla wykonawców i instalatorów. W zależności od tematu, nasze szkolenie koncentruje się na cechach technicznych naszych produktów i właściwych metodach pracy.

Projektowanie, nadzór i wsparcie podczas użytkowania

Dodatkowe szkolenie w zakresie projektowania i nadzoru pomieszczeń mokrych zapewnia uczestnikom szkolenie z tych przedmiotów. Szkolenie jest odpowiednie dla osób odpowiedzialnych za projektowanie, realizację i nadzór nad mokrymi pomieszczeniami oraz kontrolę wilgotności podczas projektów budowlanych.

Sprzedawcy

Szkolenia dla sprzedawców obejmują warsztaty na różne tematy, na przykład hydroizolację i ukladanie płytek, renowację suchych powierzchni oraz wyrównywanie podłóg i ścian. Nasze warsztaty z hydroizolacji i płytek koncentrują się na produktach do pomieszczeń mokrych, warsztaty pomieszczeń suchych na renowacji suchych wnętrz, zaś nasze szkolenie z z wyrównywania za obszarze poziomowania podłóg i ścian oraz klejach dopłytek.