O Nas /

Nieustannie poszukujemy nowych wykwalifikowanych, zmotywowanych i zorientowanych na cel Kiiltonian

Witamy na pokładzie!

Przyszłość tworzy się dzisiaj. W Kiilto codziennie inwestujemy w przyszłość, promując dobre samopoczucie zawodowe naszych pracowników, zachęcając do innowacji i czyniąc nasze działania coraz bardziej zrównoważonymi. Kierujemy się pragnieniem bycia liderem środowiskowym, wykorzystując naszą wiedzę do tworzenia historii sukcesu dla naszych klientów. Jesteśmy lokalni, innowacyjni i wnikliwi. Nasza wiedza obejmuje cztery obszary biznesowe: budownictwo, kleje przemysłowe i ognioodporność, a w grupie także higienę profesjonalną oraz towary konsumpcyjne.

Czy chciałbyś dodać własny rozdział do naszej stuletniej historii rozwoju? Sprawdź nasze otwarte rekrutacje

Budujemy zrównoważoną przyszość i tworzymy godne warunki pracy

Cztery podstawowe zasady naszej firmy to: Możesz wpływać na różnicę, (You can make a difference), Klient jest Królem (The Customer is King), W duchu start-up’u od 1919 r. (Startup spirit since 1919) i Przywództwo środowiskowe (Environmental leadership).

Długofalowe podejście

Kiilto istnieje od ponad 100 lat, jest prywatną, rodzinną firmą z wizją do 2080 r. Chcemy być środowiskowym liderem i złożyliśmy obietnicę by działania firmy były neutralne pod względem emisji węgla do 2028.

Kiilto patrzy w przyszłość

Ciągle odkrywmy i rozwijamy się na nowo, stając się bardziej międzynarodowi. Poprzez szkolenia chcemy aktualizować umiejętności i wiedzę naszych pracowników oraz patrzeć w przyszłość. Naszym celem jest, aby nasz personel był inspirowany w czasie całej swojej kariery. Wierzymy, że najlepsza praca jest wynikiem inspiracji i pragnienia samorozwoju oraz doskonalenia produktów i usług. Dlatego inwestujemy w rozwój wiedzy pracowników w wielu aspektach. 

Troszczymy się o dobre samopoczucie pracowników

Naszym pracownikom zapewniamy szereg możliwości utrzymania dobrego samopoczucia poprzez ćwiczenia w przerwach, testy sprawnościowe, hobby i próby sportowe. Zapewniamy dobrą ergonomię: oprócz nowoczesnych narzędzi i sprzętu zapewniamy fizjoterapię zawodową.

Kiilto zostało wybrane w 2018 i 2016 r. najbardziej aktywnym miejscem pracy w Finlandii

Zespół d/s ćwiczeń pracowniczych Fińskiego Komitetu Olimpijskiego uznał nas za najbardziej aktywne miejsce pracy w Finlandii w 2018 i 2016 roku. Od dekady systematycznie promujemy dobre samopoczucie i aktywność fizyczną wśród naszych pracowników.

Długoplanowy sukces i stabilny wzrost

Kiilto uplasowało się wśród firm o dużych sukcesach i największym wzroście w Finlandii w rankingu Kauppalehti’s 2020 listing. Ten rezultat dotyczy całej grupy Kiilto Family.

Kestokol – seria klejów do drewna

Czytaj więcej

Czy chciałbyś wiedzieć więcej jak wygląda praca w Kiilto?