Wymóg zdrowej jakości powietrza – nawet w pomieszczeniach mokrych

Kiilto jest pierwszym producentem, który otrzymał znak M1 dla wszystkich produktów systemu hydroizolacji do mokrych pomieszczeń.

Kiilto bierze pod uwagę możliwy wpływ swoich produktów na powietrze w budynkach, wcześnie w procesie B&R, i skupia się na jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń już od wielu lat.

“Projektowanie najwyższej jakości produktów, bezpiecznych w użytkowaniu jest dla nas priorytetem. Klasyfikacja M1 mówi naszym Klientom, że wybrali rozwiązanie niskoemisyjne”, mówi p. Miika Suppula, Kierownik Sprzedaży Działu Budowlanego Kiilto OY- Finlandia.

„Kwestie związane z powietrzem w pomieszczeniach są obecnie szeroko dyskutowane w mediach i często jesteśmy pytani, czy nasze membrany hydroizolacyjne mają klasyfikację M1. Ale membrana hydroizolacyjna jest tylko jednym produktem w pełnym zakresie hydroizolacji Kiilto, który obejmuje klasyfikowane przez M1 związki wyrównujące, podkłady, zaprawy, różne wzmocnienia, kleje i silikony. Stosowanie odpowiednich produktów odgrywa ważną rolę w zdrowej i bezpiecznej konstrukcji, ale same produkty nie rozwiązują problemów związanych z powietrzem w pomieszczeniach. Kwestie dotyczące jakości powietrza powinny być brane pod uwagę na wszystkich etapach – projektowania, budowy i użytkowania „, instruuje Suppula.