Najszybsza w Finlandii – nowa, najnowocześniejsza technika do mokrych pomieszczeń i powierzchni

Kiilto KeraPro to zupełnie nowa, wyjątkowo szybkoschnąca jednoskładnikowa membrana hydroizolacyjna. Jest testowana i zatwierdzona również do uszczelniania szczelin powietrznych.

Gotowy do układania tuż po godzinie

KeraPro może być nakładany wałkiem, ale również natryskiwany na powierzchnię za pomocą opryskiwacza wysokociśnieniowego. Po rozpyleniu powierzchnia jest gotowa do układania płytek już po 1 godzinie. Przy aplikacji wałkiem czas schnięcia pierwszej warstwy wynosi ok. 1 godz. a drugiej ok. 2 godziny, więc wkrótce możesz zacząć układać kafelki.

Pomiar suchej powłoki bez jej uszkadzania

Grubość suchej powłoki Kiilto KeraPro można zmierzyć bez uszkadzania warstwy membrany! Metoda pomiaru wykorzystuje ultradźwięki i pozostawia nienaruszoną powłokę membrany. Daje szybkie i wiarygodne wyniki, jest testowana i zatwierdzona przez Centrum Badań Technicznych VTT w Finlandii: raport z badań VTT-S-02909-16.

Nowy kolor pomarańczowy Kiilto KeraPro ma świeży pomarańczowy kolor, więc szare i białe znaki są wyraźnie widoczne, podobnie jak wiązki laserowe. Gel-like KeraPro pozostaje dobrze w rolce, co przyspiesza pracę.

Zużycie KeraPro wynosi 0,75 l / m2 (1 kg / m2), grubość suchej powłoki membranowej na ścianie i podłodze musi wynosić minimum 0,5 mm.

Kiilto KeraPro jest dostępny w opakowaniach 1, 5, 10 i 15 l. Opakowanie 15 l daje nawet 20 m2 wykończonej, wodoodpornej powierzchni.