Kiilto Pro CORE Nowa zaprawa do fug

Kiilto Pro Core Tile Grout jest specialną fugą do stosowania na podłogach i ścianach. Dzięki specialnym właściwościom, Core Tile Grout pozwala na uzyskanie jednolitej w kolorze i równej fugi łatwiej i szybciej niż dotychczas.

W połączeniu z płytkami ceramicznymi fuga ma wyraźny wpływ na ostateczny wygląd powierzchni ściany lub podłogi.Z tego powodu bardzo ważny jest wygląd połączeń. Oprócz doskonałych właściwości produktu Kiilto Pro Core Tile Grout, w procesie projektowania produktu osiągnięto cel, jakim jest możliwość łatwego uzyskania gładkości fugi.Jednym z elementów jest to, że Core Tile Grout nie zawiera składników, które tworzą wykwity na powierzchni.

Nasz produkt to sukces…wykonawcy

Nowa fuga została opracowana tak, aby lepiej znosić warunki zewnętrzne i szybciej osiągać pożądane właściwości, niż jej tradycyjne odpowiedniki.Faza testów u klienta potwierdziła, że cele te zostały osiągnięte. „Otrzymaliśmy pozytywne opinie od naszych klientów dotyczące na przykład właściwości aplikacji i wyglądu Core Tile Grout.Właściwy skład został opracowany w wyniku około roku prac rozwojowych. Kiilto Pro Core Tile Grout nadaje się do fugowania płytek ceramicznych i kamienia na podłogach i powierzchniach ściennych.