Kiilto Kerasafe przyspiesza pracę na budowach w Europie

SYSTEM KIILTO KERASAFE – SZYBKA HYDROIZOLACJA PRZYSPIESZA PRACE NA BUDOWACH UNIHOUSE

Budowlane produkty marki KIILTO PRO są wysoko oceniane za wydajność, właściwości użytkowe, a także neutralność dla środowiska naturalnego, posiadają bowiem znak M1 nadawany produktom o niskiej emisji LZO. Chemia budowlana Kiilto znajduje zastosowanie w budowie domów mieszkalnych, czy też obiektów użyteczności publicznej na rynkach europejskich w ponad 12 państwach.

Produkty budowlane Kiilto takie jak kleje do pokryć podłogowych z różnych tworzyw sztucznych i z drewna oraz podkłady podłogowe sprzedawane są na rynku polskim od ponad 20 lat. Obecnie dużym zainteresowaniem wśród polskich developerów cieszą się szybkie systemy hydroizolacyjne do pomieszczeń mokrych, takich jak: łazienki, kuchnie, pralnie, sauny i tarasy, wykonywane technologią natryskową. Jedną z firm stosujących m.in. hydroizolacje Kiilto jest UNIHOUSE SA. Poniżej kilka słów o naszej współpracy.

„UNIHOUSE SA jest jedną z największych firm europejskich w branży drewnianego budownictwa modułowego. Obecnie kluczowym rynkiem dla firmy jest Norwegia, jednak budynki wyprodukowane w polskiej Fabryce Domów można spotkać również na terenie Szwecji, Danii, Niemiec i Polski.

Nastawienie na ekologię, ochronę środowiska oraz sprostanie certyfikacji technicznej procesów i produktów norweskiego SINTEF, skłoniło nas do skorzystania z produktów KIILTO. Wszystkie materiały, które stosujemy są bezpieczne dla środowiska oraz spełniają normy i wymagania danego rynku.

W swojej fabryce wykorzystujemy takie produkty Kiilto jak wylewki samopoziomujące Kestonit Termo, grunt Keraprimer, maty i akcesoria Keraspeed, kleje do płytek Kiilto Lightfix i Kiilto Flexfix oraz zaprawy do fugowania.

Ponadto klej Kerasafe Speed A+X, który służy nam do przyklejania maty, styków jak i wszelkich manszet np. wokół rozdzielni, a membrany Kerasafe Plus do izolacji pomieszczeń mokrych.

Łazienki nie są jedynym miejscem, gdzie mają zastosowanie produkty Kiilto. W panelach stropów stosujemy klej KESTOKOL D 300.

Współpraca z firmą KIILTO układa nam się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni zarówno w obszarze logistyki, gdzie zawsze zamówienia docierały do nas na czas, z jakości dostarczanych materiałów, produktów o szybkim czasie schnięcia, produktów Dust Free – co jest istotne dla zdrowia naszych pracowników, produktów o minimalnej zawartości lotnych związków organicznych oraz instrukcji i wsparcia merytorycznego przy instalacji systemów hydroizolacji. – Henryk Galicki, Starszy Technolog Unihouse SA Grupa Unibep.‟