Rozwiązania do klejenia przemysłowego i środki ognioochronne

Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania przemysłu chemicznego. Ciągłe innowacje i rozwój uczyniły z Kiilto firmę specjalizującą się w klejach i środkach ogniochronnych. Naszym celem jest pomoc Klientom w rozwoju ich działalności i sukcesie poprzez ciągłe doskonalenie.

Wood Industry Adhesives Kiilto

Kleje do drewna

Kiilto oferuje trwałe i wysokiej jakości rozwiązania klejące dla przemysłu drzewnego, oparte na ponad stuletnim doświadczeniu w ekstremalnie trudnych warunkach skandynawskich.

Structural Adhesives Industry Kiilto

Klejenie strukturalne

Nasze kleje zapewniają wdrożenie najbardziej wymagających rozwiązań technicznych i wydajnych produkcyjnie. Dając trwałe połaczenie między różnymi materiałami i w zmiennych warunkach –
w olejach i chemikaliach, a w razie potrzeby w wysokich i niskich temperaturach.

paper packaging industry adhesives kiilto

Papier i Opakowania

Wybór niezawodnego kleju może zapewnić ciągłość procesu produkcji. Różne materiały do klejenia, takie jak folie z tworzyw sztucznych i metalu,
a także sposób użycia produktu końcowego, sprawiają, że wybór kleju jest niezwykle ważny.

other industrial adhesives kiilto

Inne produkty

Nasze produkty odgrywają ważną rolę w zapewnieniu wysokiej jakości i wydajnej produkcji w wielu procesach przemysłowych.

Środki ogniochronne

wood flame retardants kiilto fireproof

Zabezpieczanie drewna i materiałów drewnopodobnych

Drewno utrzymało swoją pozycję jako uniwersalny materiał budowlany odpowiedni do różnych celów. Drewno może stać się bardziej konkurencyjne i atrakcyjne w wielu segmentach poprzez poprawę jego uniepalnienia.

Czytaj więcej… >

paper cardboard flame retardants kiilto fireproof

Papier i tektura

Nieobrobiony papier i tektura są materiałami wysoce łatwopalnymi. To sprawia, że ich użycie jest problematyczne w wielu aplikacjach. Właściwości ogniowe papieru lub tektury można znacznie poprawić, traktując je środkami zmniejszającymi palność.

Czytaj więcej… >

filter media flame retardants kiilto fireproof

Filtry i Produkty Specialne

Dzięki serii Kiilto Fireproof N możesz ulepszyć swoje media filtracyjne, aby spełnić nowe standardy. Seria Kiilto Fireproof N nadaje się również do innych wymagających zastosowań, w tym materiałów izolacyjnych.

Read more >

Wiadomości