Akademia Kiilto Pro

 

Szkolenia i sesje informacyjne dla projektantów

 

Szkolenia uzupełniające z zakresu projektowania i nadzoru pomieszczeń mokrych 

Dodatkowe szkolenie w zakresie projektowania i nadzoru pomieszczeń mokrych zapewnia uczestnikom szkolenie z tych przedmiotów. Szkolenie jest odpowiednie dla osób odpowiedzialnych za projektowanie, realizację i nadzór nad mokrymi pomieszczeniami oraz kontrolę wilgotności podczas projektów budowlanych.

Szkolenie kwalifikuje się jako kurs uzupełniający przyczyniający się do certyfikacji budowlanej jako nadzorca pomieszczenia mokrego. Obejmuje treści ocenione i wymagane przez firmę certyfikującą Eurofins Expert Services Oy oraz mnóstwo materiałów na aktualne tematy, takie jak kontrola wilgotności oraz budowa i renowacja mokrych pomieszczeń. Szkolenie trwa około pół dnia i może być również zorganizowane w obiektach klienta.

Sprawdź lokalną stronę internetową, aby zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami szkoleniowymi.

O zdrowym powietrzu w pomieszczeniach dla projektantów

zdrowego powietrza w pomieszczeniach. Mówimy również projektantom, gdzie znaleźć ważne informacje i dokumenty oraz jak z nich korzystać. Kiilto opracowało nowe produkty do napraw uszczelniaczy; dostarczamy dalszych informacji na temat powiązanych cech produktu, zastosowania i materiałów projektowych. Następnie dowiesz się więcej o opcjach produktów budowlanych Kiilto w celu zapewnienia wysokiej jakości powietrza w pomieszczeniach oraz o cechach naszych produktów budowlanych z perspektywy projektowania.

Naszym celem jest również przeprowadzenie wspólnej dyskusji na temat problemów związanych z powietrzem w pomieszczeniach, dostarczając informacji i narzędzi do rozwiązywania problemów i doskonalenia projektowania.

Sprawdź lokalną stronę internetową, aby zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami szkoleniowymi.

Kiilto Pro Academy corocznie szkoli ponad 4000 profesjonalistów z branży budowlanej.

Stale rozwijamy nasze narzędzie dla projektantów, aby pomóc im wybrać produkty budowlane i instruować jak powinny być stosowane. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi produktów i  doboru produktów. Takie szkolenie jest dostosowane do ograniczeń czasowych i potrzeb szkoleniowych Twojej firmy. Szkolenie może przybrać formę krótkich sesji informacyjnych lub bardziej dogłębnych szkoleń oraz sesji wskazówek dotyczących korzystania z narzędzi projektowych.

Kiilto pomaga projektantom uwzględnić cały cykl życia budynków. Dostarczamy projektantom cenne dokumenty kontroli jakości i szeroką gamę instrukcji konserwacji. Materiał projektowy uwzględnia nowy dekret o skuteczności technologii kontroli wilgotności w budynkach i może być bezpośrednio stosowany w miejscach, w których stosowany jest model Kuivaketju10. Projekt jest płynny, a dokumenty są łatwe do znalezienia. Jako projektant możesz skupić się na swoim szczególnym obszarze wiedzy – przemyśleliśmy produkty w Twoim imieniu!