Rozwiązania dla całego cyklu życia projektu

Produkty i usługi budowlane, które uwzględniają cykl życia projektu

Firma Kiilto Oy zrobiła krok w kierunku lepszego powietrza w pomieszczeniach. Tworzymy rozwiązania budowlane w oparciu o nowe podejście – uwzględniające cykl życia projektu. Dostarczamy rozwiązania konstrukcyjne oparte na sprawdzonych, wysokiej jakości materiałach. Umożliwiają one poprawę funkcjonowania konstrukcji wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Dostarczamy instrukcje robocze dla systemów, a także dokumenty dotyczące zapewnienia jakości oraz inne materiały związane z konserwacją. Chętnie udzielamy porad w zakresie wyboru systemów i stosowania materiałów projektowych.

Dział Kiilto zajmujący się profesjonalnym utrzymaniem czystości i higieny zapewnia ścisłe wsparcie dla rozwiązań budowlanych

Zapewnienie czystego powietrza w pomieszczeniach i komfortowego klimatu w pomieszczeniach – to główne obszary rozwoju rozwiązań Kiilto w zakresie czystości i higieny. W naszych rozwiązaniach konstrukcyjnych możemy w szerokim zakresie wykorzystywać wysokiej jakości, profesjonalne rozwiązania oraz wiedzę z zakresu badań i rozwoju, którą dysponują nasze oddziały.

Kiilto w swoich profesjonalnych pracach porządkowych uwzględnia również standardy powietrza w pomieszczeniach. Obecnie dysponujemy nowymi, zaktualizowanymi instrukcjami czyszczenia i konserwacji łazienek (patrz nasz bank dokumentów w języku fińskim), dotyczącymi prac budowlanych. Instrukcje mogą być konsultowane jako załącznik do podręcznika konserwacji i wydawane użytkownikom obiektu lub służyć jako uzupełnienie dokumentacji projektowej.

W Kiilto pasjonujemy się budownictwem wysokiej jakości. Bazując na krajowych produktach i doświadczeniu, możemy dostarczać rozwiązania dla całego cyklu życia budynku.

W tej części opisujemy naszą współpracę przy opracowywaniu rozwiązań dla Kiilto i przedstawiamy najnowsze wiadomości na temat zagadnień związanych z budownictwem, projektów dotyczących czystszego powietrza w pomieszczeniach, wyników testów oraz informacji na temat aktualnych zagadnień.

Przeanalizowano zawartość lotnych związków chemicznych w środkach do czyszczenia Kiilto

Lotne związki organiczne, formaldehyd i inne aldehydy zawarte w najpopularniejszych środkach czyszczących Kiilto zostały przeanalizowane przez neutralne, akredytowane laboratoria badawcze. Testowane środki czyszczące nie powodują przekroczenia wartości referencyjnych LZO w normalnym czyszczeniu konserwacyjnym.

„Aby zapewnić dobre powietrze w pomieszczeniach, do czyszczenia konserwacyjnego warto wybrać bezzapachowy i bezrozpuszczalnikowy środek czyszczący. Kiilto Vieno Unscented, Kiilto Plusclean, Kiilto 10 Universum Unscented i Kiilto Sanitop są bezzapachowe i nie zawierają dodatku rozpuszczalników. Analiza potwierdziła, że produkty te nie uwalniają lotnych związków do powietrza w pomieszczeniach podczas czyszczenia konserwacyjnego” – mówi Kierownik ds. Rozwoju Produktu Heidi Kähkönen.

Rozwiązania Kiilto do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych – dodaj do materiałów instrukcji konserwacji!

Potrzebujesz porady dotyczącej konserwacji i instrukcji obsługi konstrukcji podłogowych lub dodatkowych materiałów na temat różnych rozwiązań w zakresie czystości? Zapytaj ekspertów Kiilto ds. profesjonalnych rozwiązań w zakresie czyszczenia i higieny.

Tiina Lauren, 
Business Development Manager
+358 40 740 9095
tiina.lauren@kiilto.com