Nowi członkowie Rady Nadzorczej Kiilto Family Oy

W dniu 21 kwietnia, 2017 Zgromadzenie Generalne Udziałowców Kiilto Family Oy wybrało Pana Mikko Nissinena (43), Mgr (Econ.), jako nowego członka Rady Nadzorczej Kiilto Family Oy. Kiilto Family Oy jest spółką matką Kiilto-Family Group.

W tym samym dniu Zgromadzenie Generalne Udziałowców Kiilto Family Oy’s powołalo p. Ville Solja (30), Mgr Food Sciences, na nowego członka Rady Nadzorczej Kiilto Family Oy. Ville Solja jest Kierownikiem Rozwoju Biznesu w Kiilto Family Oy i jest zaangażowany w identifikację, analizę, wybór, konceptualizację i wdrożenie rozwoju biznesu. P. Ville Solja jest również członkiem Rady Nadzorczej Metalpak Oy.

p.Mikko Nissinen oraz p.Ville Solja rozpoczną sprawowanie funkcji w Radzie Nadzorczej Kiilto Family Oy od 1 czerwca, 2017.

08.12.2019 - Nowa inwestycja w KIILTO - nagodzona przez Ministra Gospodarki Finlandii - recykling ciepła pochodzącego z odpadów 08.12.2019 Katri Kulmuni, minister gospodarki Finlandii, otworzyła w sobotę w Lempäälä, Finlandia nowy system ponownego wykorzystania ciepła odpadowego przez Kiilto. Według ministra tego rodzaju innowacje przemysłowe odegrają kluczową rolę w osiąganiu celów w zakresie efektywności energetycznej. Dla Kiilto, które dąży do bycia liderem ochrony środowiska w swojej branży, inwestycja jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia celu bilansu węgla do 2028 r.
09.05.2019 - Współpraca w ramach projektu rozwoju rozwiązań higieny szpitalnej na bazie drewna 09.05.2019 Kiilto uczestniczy w dwuletnim programie zrównoważonego rozwoju i zatrudnienia na lata 2014–2020 Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR), który rozpoczął się jesienią ubiegłego roku.
08.05.2019 - Założeniem Kiilto jest zostanie liderem branży pod względem ochrony środowiska 08.05.2019 Na przestrzeni 100-letniej działalności Kiilto, bezpieczeństwo użytkowników i jakość produktów zawsze były integralną częścią działań. Odpowiedzialność za środowisko i dążenie do ciągłego doskonalenia to wysiłki podejmowane w celu stosowania przyjaznych dla środowiska surowców, do większego zaangażowania w recykling oraz efektywnego wykorzystania energii. Naszym pragnieniem jest, aby być liderem ochrony środowiska w naszej dziedzinie biznesu i w ten sposób kierować nasze działania.
Czytaj więcej
Share This Page