Międzynarodowy sukces biathlonistki Jessika Rolig

Jessika Rolig, lat 21, zaczęła jeździć na nartach w wieku 5 lat. Dziesięć lat temu wystartowała w biathlonie i od razu została doceniona. Młody sportowiec odwiedza teraz imprezy biathlonowe w Finlandii i Europie. Jessika jest na najlepszej drodze do sukcesu dzięki wsparciu Kiilto-Family.

"Kiilto od dawna angażuje się w wspieranie obiecujących młodych sportowców. Idealnie wpisuje się to w naszą kulturę, jako firmy rodzinnej ", mówi Ville Solja, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Kiilto Family.

"Jessika jest pozytywną i zdecydowaną zawodniczką, która pracuje niesamowicie ciężko, aby osiągnąć swoje cele. Ona jest doskonałym wzorem do naśladowania, reprezentującym przyszłość sportów zimowych, które są bardzo ważne dla Finów. Jako sport, biathlon wymaga wytrzymałości, precyzji i umiejętności skupienia się na tym, co niezbędne. Czujemy, że Kiilto i Jessika mają ze sobą wiele wspólnego. Są to wartości które wspieramy, ponieważ podzielamy je sami - mówi Solja." Jako sportowiec, widzę wielką wartość w długoterminowym zaangażowaniu i wytrwałości jaką prezentuje Kiilto w działaniach na rynku międzynarodowym. Dlatego współpraca z Kiilto jest naturalna "- mówi Rolig.Rolig uważa również, że ważne jest, aby firma, którą reprezentuje, traktowała kwestię zrównoważonego rozwoju bardzo poważnie. "Dbałość o nasze środowisko jest niezbędne dla sportu który uprawiam, ponieważ codziennie trenuję i rywalizuję w otoczeniu natury" - podkreśla Rolig.

Cele na wysokim poziomie

Współpraca pomiędzy Kiilto i p. Rolig trwa już bardzo długo.

W tym roku, Rolig brała udział w zawodach m. inn. IBU Cup w Norwegii i Szwajcarii. Młoda sportsmenka wysoko mierzy i ma nadzieję w przyszłości uczestniczyć w zawodach i reprezentować Finlandię w największych międzynarodowych zawodach.

Obejrzyj w jak wygląda sezon Jessiki Rolig:

Further information:

Ville Solja
Chief Business Development Officer
ville.solja@kiilto.com
+358503295211

Share This Page