Oszczędność czasu nawet kilka tygodni z KiiltoPro - szybkim systemem hydroizolacyjnym do mokrych pomieszczeń.

W tym roku temat renowacji rur i czas poświęcony na remont łazienek zyskały wiele uwagi mediów budowlanych w Finlandii. Gdy przychodzi remont łazienki, produkty i metody pracy odgrywają kluczową rolę.

Szybki system zabezpieczania przed wilgocią KiiltoPro przynosi znaczne oszczędności czasu przy budowie mokrego pomieszczenia. Produkty systemu są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby profesjonalnych konstruktorów i renowatorów. Jednak najbardziej jest to korzystne dla wykonawcy i użytkownika, ponieważ łazienka jest gotowa do użytku, nawet kilka tygodni szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Niezależnie od tego, czy renowacja jednej łazienki lub rur w całym mieszkaniu jest konieczna, należy wybrać właściwe rozwiązania zapewniające bezbolesny projekt dla mieszkańca i dobry wynik.

Szybkoschnące produkty, szybkie metody pracy i systemy

Ciągły dialog Kiilto z kontrahentami i profesjonalistami dotyczący zabezpieczenia mokrej powierzchni dały wiele cennych i aktualnych informacji na temat tego, co dzieje się na rynku i jakie są rzeczywiste potrzeby w tej dziedzinie. Aby zaspokoić potrzeby budowy powierzchni w mokrym pomieszczeniu dziś i w przyszłości, Kiilto zainwestowało w produkcję szerokiej gamy specjalnych zapraw suchych.

"Minimalizacja przestojów stała się jednym z głównych kryteriów wyboru firmy budowlanej i systemu".Czas przestoju to czas, w którym użytkownik nie może używać łazienki", mówi Anssi Rajanen, Kierownik ds. Kluczowych Klientów, działu budownictwa Kiilto Oy.

Nie tylko szybkość schnięcia, ale i specjalne produkty. Kiilto opracowało nowe metody pracy, narzędzia i systemy, aby zminimalizować czas. Najnowszym produktem jest KiiltoPro, szybko zabezpieczające przed ściany przed wilgocią, co znacznie oszczędza czas w budowie i remoncie w mokrych pomieszczeniach typu łazienki.Kompleksowe podejście jest wyraźną zaletą dla inwestora

Jednym z powodów, dla których system zabezpieczenia przed wilgocią KiiltoPro jest tak szybki jest to, że membranę wodoszczelną można nanosić za pomocą opryskiwacza, a opryskiwana membrana szybko wysycha.

Powierzchnie są gotowe do wyłożenia płytkami nawet po jednej godzinie. Grubość gotowej warstwy membranowej Kiilto KeraPro można zmierzyć za pomocą urządzenia ultrasonograficznego, co oznacza, że powierzchnia membrany pozostaje nienaruszona, a praca może się rozpocząć natychmiast.

System szybkiego systemu KiiltoPro można rozpoznać dzięki logo Kiilto Rapid System. System Kiilto Rapid jest kompleksowym podejściem do renowacji łazienek i ma na celu zminimalizowanie przestojów. System jest połączeniem nowych metod hydroizolacji, kompatybilnych produktów uszczelniających Kiilto i produktów do szybkiego wykonania mokrego pomieszczenia.

Szybki i wszechstronny system Kiilto przynosi jasne korzyści dla wykonawcy oraz mieszkańca.

Share This Page