Firma Kiilto szybko zareagowała na potrzebę firmy Panda dotyczącą środków klejących

Fabryka wyrobów cukierniczych Panda potrzebuje środków klejących do produkcji m.in. pudełek na czekoladki. Potrzeba znalezienia nowego dostawcy środków klejących stała się pilna, gdy współpraca z poprzednim dostawcą nagle się skończyła.

Panda i Kiilto już wcześniej rozpoczęły współpracę, dlatego wybór tej firmy był oczywisty.

„Najważniejsze jest to, że firma Kiilto szybko zareagowała w sytuacji awaryjnej. Osoby odpowiedzialne za sprzedaż i wsparcie techniczne pojawiły się na miejscu w ciągu tygodnia od pierwszego kontaktu” – mówi Pasi Pienimäki, starszy inżynier ds. pakowania.

„Najważniejsze jest to, że firma Kiilto szybko zareagowała w sytuacji awaryjnej”.

Firma Panda otrzymała od Kiilto gotowy produkt, który spełnia warunki dopuszczenia do kontaktu z żywnością na terenie Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Testy środków klejących zostały przeprowadzone w fabryce w ciągu następnego tygodnia, co przypieczętowało początek współpracy.

„Zastosowany środek klejący był dla nas strzałem w dziesiątkę, dlatego mogliśmy bardzo szybko zacząć z niego korzystać. Wieloletnie doświadczenie firmy Kiilto jest widoczne na każdym kroku, do tego otrzymaliśmy od nich kompleksowe wsparcie”.

Środki klejące Kiilto są używane aż w ośmiu aplikacjach, włączając w to produkcję pudełek na czekoladki, kartoników i małych opakowań na słodycze. Produkt jest bardziej przyjazny dla użytkownika i komfortowy w stosowaniu niż poprzedni, a dodatkowo jest praktycznie bezzapachowy.

Kiilto, jako fiński dostawca, jest w stanie zagwarantować ciągłość dostaw.

„Dobrze mieć fińską firmę jako partnera. Możemy mieć pewność, że błędy popełnione we współpracy z byłym dostawcą się nie powtórzą”.

Panda

Panda to firma produkująca czekoladę i inne słodycze. Jest częścią grupy Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab. Fabryka firmy Panda, znajdująca się w miejscowości Vaajakoski, zatrudnia około 200 pracowników.

Share This Page