Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Razem w stronę sukcesu

Nasze działania mają na celu stałą współpracę Chcemy pracować razem z naszymi klientami, by tworzyć nowe rozwiązania, bardziej rozległą bazę wiedzy i udany biznes w dziedzinie konstrukcji, renowacji i zastosowań przemysłowych środków klejących. Naszym wspólnym celem jest osiągnięcie wysokiej jakości efektu końcowego, który pomyślnie przejdzie próbę czasu i został wyprodukowany w odpowiedni sposób. Słuchanie, interakcja i dzielenie się wiedzą z klientami przyczyniają się do osiągnięcia wspólnego celu. Nawiązywanie współpracy jest częścią kompleksowej wiedzy, na której nasi klienci mogą polegać.

Środki klejące muszą również nadawać się do montażu na zewnątrz i być odpowiednie do różnych warunków pogodowych. Rozwój produktu przebiega szybciej, gdy jest możliwość przeprowadzenia spotkania, wspólnego pochylenia się nad próbkami i dyskusji. Kiilto to jedno z mocnych ogniw, które pozwala nam rozwijać się za granicą.

- Timo Salmenautio, dyrektor zarządzający Saltex Oy dla magazynu „Kontakti” 2015
Gdy grupa Puustelli Group Oy zadecydowała, by produkować jeszcze bardziej ekologiczne kuchnie, zaczęliśmy poszukiwania produktu przyjaznego dla środowiska do wykorzystania w klejeniu strukturalnym. Firma Kiilto pomogła nam w opracowaniu tego produktu.
- „Kontakti” 2014
Razem staramy się o długotrwałą współpracę, dlatego niezawodność jest dla nas najważniejsza. Wierzę, że znajdziemy partnera, który pomoże nam w kwestiach marketingowych i przeszkoli naszą firmę pod względem oferowanych produktów. Będzie też odpowiedzialny za rozwiązywanie wszystkich pojawiających się problemów.
- Ilkka Kurkela, kierownik techniczny ds. projektu - Talo dla „Kontakti” 2014

Zawsze jesteśmy dostępni!

Nasza międzynarodowa sieć osób do kontaktu zapewnia, że nasi klienci mogą skontaktować się z ekspertami z interesującej ich dziedziny bez opóźnień. Nasi kierownicy regionalni są ekspertami w różnych dziedzinach branży budowniczej i przemysłu i są w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Dane osoby kontaktowej dla Twojej lokalizacji są dostępne tutaj.

Zawsze możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy Kiilto. Praca nie jest zakłócana przez brak dostępności dostawcy, gdy potrzebna jest porada techniczna lub wizyta w miejscu wykonywania prac.
- Kai Seppänen, work manager w Kumoni dla „Kontakti” 2016

Bez kompromisów w kwestii niezawodności dostaw

Po złożeniu zamówienia w naszym centrum zamówień klient od razu dostaje informację o dacie dostawy. W magazynie dbamy o to, by towary zostały wysłane w odpowiednim czasie. Dostawa musi być punktualna, by praca na placu budowy lub produkcja przemysłowa przebiegała bez zakłóceń. Dzięki temu, że nasze produkty są wytwarzane lokalnie, gwarantujemy 99% skuteczności dostaw na terenie kraju. Jeżeli produkty zostaną zamówione przed południem, zostaną wysłane do klienta najpóźniej po południu tego samego dnia. Nasz zakład w Lempäälä wysyła na cały świat około 270 ton produktów jednego dnia.

Wiedza klientów stanowi obopólną korzyść

Słuchamy opinii klientów i opracowujemy nasze programy szkoleniowe dotyczące budownictwa, remontów i zastosowań przemysłowych, by zapewnić odpowiednie użycie naszych produktów. W naszych szkoleniach rocznie uczestniczy prawie 4000 klientów, którzy przychodzą na nie, by uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie naszych produktów i ich odpowiedniego użycia. Zapewniamy szkolenia zarówno „na żywo”, jak i online na stronie e-learningowej eKiilto, aby zapewnić wygodę naszym klientom. Dodatkowo nasza darmowa pomoc techniczna i usługi związane ze wsparciem produktowym są dostępne dla profesjonalnych użytkowników i gospodarstw domowych. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszymi produktami i metodami pracy.

Posłuchajmy siebie nawzajem!

Najważniejszym celem naszych działań jest dostarczanie usług klientom. W ciągu bieżącego i przyszłego roku każdy pracownik firmy Kiilto zostanie przeszkolony w zakresie działań jednego klienta Kiilto, środowiska, w którym używane są nasze produkty, i oczekiwań danego klienta. Przeprowadzimy także krótkie ankiety dotyczące różnych sytuacji występujących podczas obsługi, dzięki czemu umożliwimy naszym klientom wyrażenie swojej opinii.

Więcej informacji na temat naszej filozofii dotyczącej współpracy jest dostępnych w magazynie dla klientów „Kontakti”.Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky