Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Bezpieczeństwo chemiczne

Bezpieczeństwo chemiczne stanowi ważny aspekt dla każdego z nas. Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany prawne i angażujemy się w bardziej bezpieczną i przyjazną środowisku przyszłość dla przemysłu chemicznego. Pracujemy nad tym, żeby ciągle usuwać niebezpieczne substancje z naszych produktów i spełniać różnorodne wymagania stawiane przez inne klasyfikacje, jak na przykład Nordic Ecolabel.

Wiele spraw Kiilto związanych jest z bezpieczeństwem chemicznym. Na przykład bezpieczne obchodzenie się z substancjami chemicznymi i wodą do spłukiwania w procesie produkcji czy bezpieczne ładowanie i opakowywanie środków chemicznych. Dzięki naszej trosce o bezpieczeństwo chemiczne klienci otrzymują bezpieczne produkty, których arkusze danych dotyczących bezpieczeństwa i symbole ostrzegawcze są zgodne z najnowszymi przepisami.

Naszym klientom zapewniamy również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa produktów, na przykład bezpieczeństwa korzystania z izocyjanianów.

W kwestiach związanych z bezpieczeństwem chemicznym skontaktuj się z naszym działem bezpieczeństwa produktów: productsafety(at)kiilto.com.

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky