Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Środowisko i bezpieczeństwo

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i środowisko jest nieodłączną częścią codziennych działań Kiilto i wpływa na zasady przewodnie, kulturę organizacyjną i wdrażane strategie.

Nasze produkty są wynikiem szczegółowego planowania.

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i środowisko jest definiującym czynnikiem w rozwoju i planowaniu cyklu życiowego produktu – od surowców i wyboru opakowania do produkcji, dystrybucji, użycia i utylizacji zarówno opakowania, jak i resztek produktu. Rola rozwoju produktu w łańcuchu odpowiedzialności produktowej jest bardzo ważna i dlatego koncentrujemy się na niej najbardziej.

Odpowiedzialność za środowisko

Podczas rozwoju produktów bierzemy pod uwagę najnowsze wiadomości związane z bezpieczeństwem i środowiskiem. Postępując w taki sposób, jesteśmy w stanie wpłynąć na kwestie środowiskowe, które mogą pojawić się w przyszłości. Bierzemy aktywny udział w organizacjach środowiskowych branży chemicznej i jesteśmy częścią ważnych projektów.

Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów

Podczas opracowywania produktów staramy się zawsze wybierać surowce, które są możliwie jak najbardziej bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie dotyczącym środków chemicznych, a nawet staramy się je przewidywać.

Potrzeba opracowania bezpieczniejszych produktów często pochodzi od samych klientów. Przeczytaj historię firmy Parmarine Oy dotyczącą nowego środka klejącego opracowanego we współpracy z Kiilto, który sprawił, że wykonywana przez nich praca jest jeszcze bardziej bezpieczna.
Środki klejące firmy Kiilto eliminują chemiczne uciążliwościŚrodki klejące firmy Kiilto eliminują chemiczne uciążliwości
Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky