Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Na odpowiedzialności producenta środków klejących można polegać

Dla nas odpowiedzialność to sposób pracy w Kiilto, który polega na długoterminowym, odpowiedzialnym zarządzaniu produktami, działaniami i współpracą. Oznacza to działania mające na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju i aktywne poszukiwanie sposobów na kształtowanie przyszłości. Główne punkty naszej odpowiedzialności to bezpieczeństwo środowiska i produktów, dobry stan zdrowia użytkowników i udany biznes.

Klienci doceniają odpowiedzialność

Nasi klienci oczekują od nas dostawy bezpiecznych produktów cechujących się wysoką jakością. Cenią sobie też dobrą obsługę klienta i działania, które sprawiają, że ich praca jest bezpieczniejsza i łatwiejsza. Nasi klienci, podobnie jak inne grupy społeczne wchodzące z nami w interakcję, są zainteresowani Kiilto jako firmą, pracodawcą lub podmiotem społecznym i doceniają fakt, że firma mieści się w Finlandii, dzięki czemu jest dostępna lokalnie.

Rozliczamy się z naszej odpowiedzialności

Nasze działania są regulowane według standardu społecznej odpowiedzialności ISO 26000. Co trzy lata składamy raport z naszej odpowiedzialności biznesu zgodnie z wytycznymi GRI G4 (Globalna Inicjatywa Sprawozdawcza). Każdego roku aktualizujemy i publikujemy najważniejsze dane dotyczące odpowiedzialności biznesu.

Konkretne działania są najlepszym wskaźnikiem odpowiedzialnego pomysłu. Możesz przeczytać więcej na ten temat na dole strony w sekcji Wiadomości/Odpowiedzialność. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej odpowiedzialności, przeczytaj najnowszy raport biznesowej odpowiedzialności.

Responsible – Kiilto and KiiltoClean corporate responsibility report

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky