Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Rozwiązania dla budownictwa i przemysłu

Założona w 1919 roku Kiilto Oy to fińska, rodzinna firma zajmująca się produkcją artykułów przemysłu chemicznego wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle. Nasz biznes opiera się na opracowywaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek środków klejących i podobnych produktów – posiadamy kompleksową wiedzę na temat mocowania. Jesteśmy częścią grupy Kiilto Family.

Klienci wskazują kierunek

Zawsze opracowujemy nowe produkty i rozwijamy już istniejące zgodnie z życzeniami naszych klientów. Oprócz środków klejących, zapewniamy doradztwo w zakresie etapów prac związanych z kładzeniem podkładu, hydroizolacją, uszczelnianiem, pracami wykończeniowymi, a także ochroną i konserwacją powierzchni.

Wszystkie projekty opracowujemy na miejscu w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy zawsze blisko. Znamy potrzeby, warunki pracy i materiały wykorzystywane przez naszych klientów, a także jesteśmy na bieżąco w sprawach związanych z wymaganiami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Prowadzimy badania i rozwój danego produktu do momentu, w którym klient jest zadowolony z końcowego wyniku. Zapewniamy kompatybilne produkty i systemy ułatwiające proces selekcji do wszystkich zastosowań, co wpływa na poprawienie jakości pracy.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia

Stopień zmian w środowisku zwiększa się z każdym rokiem. Materiały i technologie wykorzystywane przez naszych klientów w produkcji ciągle się zmieniają, przepisy stają się coraz bardziej surowe, a cyfryzacja staje się faktem. Ciągle potrzebne są nowe rozwiązania. Te czynniki tworzą ciągle rozwijającą się listę wymagań dotyczących środków klejących i składających się na nie substancji chemicznych. Dlatego zawsze z uwagą śledzimy najnowsze odkrycia na tym polu. Jesteśmy członkiem różnych grup eksperckich w Finlandii i nie tylko. Dzięki innowacyjnym produktom, rozwiązaniom i usługom możemy sprostać potrzebom naszych klientów i środowiska.

Profesjonalnie i odpowiedzialnie wytworzone w Finlandii

Nasze produkty zostały odznaczone symbolem Key Flag, co oznacza, że samodzielnie wytwarzamy nasze produkty w fabrykach w Lempäälä. Zapewniamy, że podczas całego czasu trwałości produktu dokonujemy wyborów, które są bezpieczne, odpowiedzialne i zorientowane na ochronę środowiska. Wynikiem tego są kompleksowe i zrównoważone rozwiązania w zakresie technologii, jakości i wpływu na środowisko. Klienci mogą liczyć na nasze niezawodne dostawy, wysoką jakość naszych produktów i doskonałą obsługę.

Działamy w Finlandii i międzynarodowo

W Finlandii nasze zakłady produkcyjne i siedziba główna zlokalizowane są w Lempäälä, a biura sprzedaży i magazyny znajdują się odpowiednio w Kuopio i Oulu. Oprócz Finlandii działamy także w Rosji i na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw, a także w krajach bałtyckich, Skandynawii i Polsce. Na rynkach międzynarodowych zapewniamy usługi lokalne dzięki spółkom zależnym. Razem tworzymy sieć, która korzysta z różnych międzynarodowych doświadczeń, aby przynieść korzyść klientom. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych międzynarodowych spółek zależnych, kliknij łącze „Strony międzynarodowe” na górnym pasku nawigacyjnym.

Produkcja to precyzyjny proces

Zobacz filmik, który prezentuje sposób produkcji hydroizolacji i środków klejących. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszym magazynie dla klientów „Kontakti” 2015.


OBRÓT 2017

Finlandia i międzynarodowe spółki zależne

85,9 mln EURO


PERSONEL

Finlandia i międzynarodowe spółki zależne

437


20 %

personelu zatrudnionego w Finlandii pracuje w dziale rozwoju produktów


SKUTECZNOŚĆ DOSTAW W FINLANDII

99%


Nasze fabryki w Lempäälä wysyłają

320

TON PRODUKTÓW DZIENNIE NA CAŁY ŚWIAT


SZKOLIMY

4000

klientów i sprzedawców rocznie.


Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky