Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Nie zapomnij o...

W przypadku płytek instalowanych na ścianach i podłodze pokrycie powierzchni powinno wynosić odpowiednio 80 – 90% i 70 – 75%. Przy montażu dużych płytek (o wymiarach 30 x 30 cm i większych) zwróć uwagę na ilość kleju. Im większa płytka, tym większe naniesienie jest potrzebne.

Dobrym pomysłem jest próba właściwości środka klejącego przed pracą – bardziej elastyczna warstwa to mocniejsze wiązanie.

W przypadku specjalnych aplikacji i trudnych, wymagających miejsc – np. płytek szklanych lub ścian za piecem saunowym – wymagana jest elastyczność, dobra przyczepność i większa odporność na wysoką temperaturę.

Dobrym pomysłem jest zbadanie właściwości kleju – cieńsza i bardziej elastyczna powłoka wzmacnia wiązanie. Elastyczność jest szczególnie ważna w przypadku większych płytek podłogowych.

Szybkoschnące kleje zapewniają, że wiązanie utworzy się szybciej. Każda grupa produktów do klejenia płytek posiada także zamienniki, które nie wytwarzają znacznej ilości pyłu. Wybierz kielnię zębatą dopasowaną do rozmiaru płytki.

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky