Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Tapetowanie sufitu

Wskazówki dotyczące tapetowania sufitu

  • Do tapetowania sufitu wybierz tapetę o średniej grubości. Zbyt gruba i ciężka tapeta jest trudna w montażu na suficie. Z drugiej strony, jeżeli tapeta będzie zbyt cienka i lekka, może ulec zmarszczeniu podczas dopasowywania.
  • Zawsze upewnij się, że pierwszy arkusz został położony prosto. Użyj lasera poziomującego, aby upewnić się, że arkusz został położony prosto przy użyciu minimalnego wysiłku.
  • Przed dopasowaniem tapety sprawdź na etykiecie, czy środek klejący musi wchłonąć się w produkt. Powoduje to sporą różnicę w sposobie zachowania się tapety podczas montażu.
  • Jeżeli środek klejący ma być aplikowany bezpośrednio na powierzchnię, użyj rolki lub pędzla, aby go rozprowadzić. Upewnij się, że na krawędziach tapety znajduje się odpowiednia ilość środka klejącego. Jeżeli jego ilość będzie niewystarczająca, tapeta nie przyklei się prawidłowo i prawdopodobnie zacznie się łuszczyć. Natychmiast wytrzyj nadmiar środka klejącego spod tapety za pomocą ściereczki niepozostawiającej włókien. Nigdy nie używaj ręczników kuchennych.
  • Pracuj powoli i dokładnie. Dopasuj odpowiednio wzór i krawędzie i ostrożnie rozwiń arkusz za pomocą szczotki lub ręcznika. Gdy odpowiednio dopasujesz pierwszy arkusz, dopasowanie pozostałych powinno przebiegać bez dodatkowego wysiłku.
  • Jeżeli na suficie znajduje się gniazdo świetlne, zrób odpowiedni otwór za pomocą noża do tapet po umieszczeniu tapety na suficie (możesz też wyciąć otwór przed montażem tapety, jeżeli jesteś pewny/pewna dokonanych pomiarów). Ta sama rada dotyczy wykonywania otworów na gniazda elektryczne.
Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky