Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Hydroizolacja

Hydroizolacja zapobiega zalaniom w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Jest to bardzo ważny etap podczas remontu każdej łazienki, ponieważ pomieszczenia, w których pojawia się wilgoć, wymagają hydroizolacji, aby zapobiec strukturalnym szkodom spowodowanym przez wodę. Hydroizolacja jest zawsze stosowana pod materiał powierzchniowy, np. płytki. Potrzebę wykonania hydroizolacji w łazience można określić poprzez dokładne zbadanie struktur powierzchni. Hydroizolacja jest zazwyczaj przeprowadzana podczas każdego remontu łazienki.

Korzystaj z certyfikowanych produktów i usług profesjonalnych monterów

Powłoka hydroizolacyjna musi być wytrzymała, elastyczna i ciągła z uwagi na połączenia składników preparatu i ewentualne uszkodzenia. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci do wnętrza struktur.

Pomieszczenia narażone na wilgoć są hydroizolowane zgodnie z częścią C2 Prawa budowlanego opracowanego przez fińskie Ministerstwo Środowiska. Dzięki korzystaniu z certyfikowanych produktów do hydroizolacji i usług profesjonalnych monterów Twoje pomieszczenia, w których pojawia się wilgoć, będą funkcjonowały bez zarzutu. Aby zapewnić odpowiedni poziom kompetencji, możesz poprosić osobę odpowiedzialną za montaż systemu o przedstawienie certyfikatu hydroizolacji wystawianego przez VTT lub certyfikatu z przeprowadzonego szkolenia wydawanego przez producenta danego systemu do hydroizolacji.

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky