Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Czy wiesz, że...

Klejenie mebli do użytkowania na zewnątrz może zostać przeprowadzone przy użyciu odpornego na wilgoć środka klejącego do drewna Kiilto B3, jeżeli dany mebel jest osłonięty, na przykład stoi pod baldachimem. Odporny na warunki pogodowe klej do drewna Kiilto D4 Poliuretan jest zalecany do klejenia mebli w pełni wystawionych na działanie warunków atmosferycznych.

Drewno zamoknięte może być klejone dopiero po pewnym czasie. Oznacza to, że drewno, które niedawno zamokło, jest zbyt wilgotne i musi wyschnąć. W takim przypadku meble zewnętrzne można kleić za pomocą Kiilto D4.

Klej do drewna odporny na mróz Kiilto 96 Polar może być przechowywany w temperaturze do -40°C, co oznacza, że można zostawić go w bagażniku samochodu lub nieogrzewanym schowku na zimę. Po osiągnięciu temperatury pokojowej produkt może być ponownie użyty zgodnie z dołączoną instrukcją obsługi.

Kiilto Premium jest odpowiedni do klejenia płytek na zewnątrz.

Spoina akrylowa Kiilto Acryl może być stosowana na zewnątrz po pokryciu jej warstwą farby.

Trwały klej Kiilto Premium jest odporny na temperatury z zakresu -40 – +100°C.

Kiilto Premium może być używany do montażu haków na ręczniki, podstawek na mydło, muszli klozetowych w pomieszczeniach, gdzie pojawia się wilgoć, w miejscach, które zazwyczaj wymagają mechanicznego dopasowania i wiercenia w płytkach ceramicznych i hydroizolacji.

Kiilto Premium zapewnia wytrzymałość rzędu 10 000 kg/m².

Przezroczysty środek klejący Kiilto Clear jest doskonałym rozwiązaniem do uszczelnień na zewnątrz pomiędzy szklanymi płytkami.

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky