Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Odpowiedzialność

Bezpieczne i wytrzymałe produkty

Kiilto aktywnie angażuje się w programy zrównoważonego rozwoju opracowywane przez europejski przemysł chemiczny. Naszym celem jest pomoc w budowaniu zrównoważonego społeczeństwa i zapewnianie codziennego dobrobytu dzięki korzyściom związanym z naszymi produktami. Zrównoważone produkty działają bezpiecznie, zgodnie z przeznaczeniem i zostały opracowane z myślą o zdrowiu użytkownika i dobrym stanie środowiska.

Produkty są wytwarzane w sposób ekologiczny.

Na wszystkich etapach cyklu życia naszych produktów podejmujemy odpowiedzialne decyzje – od zakupu surowców do ostatecznej utylizacji produktów. Nasze produkty są wytwarzane i dostarczane w sposób ekologiczny, tani i społecznie akceptowalny. Lokalna produkcja zmniejsza wpływ naszych działań na środowisko. Produkty firmy Kiilto są produkowane we własnych zakładach mieszczących się w miejscowości Lempäälä. Procesy produkcyjne Kiilto zostały odznaczone symbolem Key Flag, który potwierdza, że są one w pełni fińskie.

Międzynarodowe systemy zarządzania stanowią część naszych działań

Nasze działania są kierowane za pomocą certyfikowanych systemów: system zarządzania jakością ISO 9001, system zarządzania środowiskowego ISO 14001 i system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001. Systemy określają prace dotyczące rozwoju produktów, produkcji, marketingu, dystrybucji, obsługi klienta, przechowywania i innych działań związanych z obsługą materiałów. Certyfikaty można przeglądać i wydrukować tutaj.

Jesteśmy także zobowiązani do przestrzegania zapisów standardu odpowiedzialności społecznej ISO 26000 i programu Responsible Care. Responsible Care to międzynarodowy program opracowany przez branżę chemiczną skupiający się na zdrowiu, bezpieczeństwu i trosce o środowisko.

Przeczytaj więcej na temat form i implementacji naszych środków odpowiedzialności.

Responsible – Kiilto and KiiltoClean corporate responsibility report

Share This Page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EKSPERCI KIILTO
DO USŁUG

W naszej rozległej sieci sprzedaży
znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Budownictwo
+608 499 423
PRZEMYSŁ +22 7439176
(8.00-16.00 PN-PT)

Bonsky