Produkty Kiilto przekonały firmę konstrukcyjną Kumoni krótszym czasem schnięcia i zwiększonym komfortem pracy.

Krótszy czas schnięcia i zwiększony komfort pracy

Firma Kumoni, mieszcząca się w Kuopio, zdecydowała się na korzystanie z rozwiązań Kiilto w zakresie tynków, hydroizolacji, środków klejących i klejów.

Przez pewien czas firma Kumoni była aktywnie zaangażowana w rozwój produktów Kiilto. Wspólna praca zaowocowała skróceniem czasu schnięcia produktów. Współpraca firm osiągnęła kolejny poziom, gdy Kumoni zdecydowała się na przetestowanie rozpylanego maszynowo tynku wygładzającego Kiilto OT Light.

„Wcześniej korzystaliśmy z rozpylanego maszynowo tynku wygładzającego innej firmy, ale wciąż szukaliśmy produktu z nieco odmiennymi cechami. Po wypróbowaniu tynku wygładzającego Kiilto OT Light stwierdziliśmy, że jest to produkt, którego szukamy” – powiedział Kai Seppänen, work manager.

Pracownicy wybierają Kiilto

Rozpylanie za pomocą maszyny znacząco przyspiesza pracę: wykwalifikowany pracownik w ciągu dnia jest w stanie przygotować sześć łazienek. Ta sama praca wykonana ręcznie zajęłaby o wiele więcej czasu.

Płytkarze z firmy Kumoni wybierają wysokiej jakości produkty Kiilto, które zwiększają komfort pracy. Z powodów zdrowotnych ważne jest, by produkty nie wytwarzały pyłu.

Kompatybilność, fińska jakość i dobra obsługa wpłynęły na podjęcie decyzji

Firma Kumoni zaczęła korzystać z linii produktowych marki Kiilto, ponieważ chciała zapewnić zgodność różnych produktów. Ważnym kryterium była też dostępność usługi.

„Przedstawiciel firmy Kiilto zawsze był dostępny, a firma odpowiadała na potrzeby swoich klientów. Nasza praca nie była zakłócana przez brak dostępności dostawcy, gdy potrzebna była porada techniczna lub wizyta w miejscu wykonywania prac”.

Praca nie jest zakłócana przez brak dostępności dostawcy, gdy potrzebna jest porada techniczna lub wizyta w miejscu wykonywania prac.

Według Kari Rinnego, kierownika regionalnego, szybkość jest kluczowa również pod względem produktów. Firma Kumoni najchętniej zakupuje produkty wytwarzane lokalnie i zatrudnia lokalnych podwykonawców.

„Doceniamy fakt, że nasze produkty są fińskie – jest to jeden z czynników, który doprowadził do podjęcia współpracy z Kiilto” – mówi Seppänen.

Zdjęcie: Pentti Vänskä

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W MAGAZYNIE DLA KLIENTÓW „KONTAKTI”


Kumoni

Kumoni to mieszcząca się w Kuopio firma zajmująca się remontami, która specjalizuje się w remontach instalacji grzewczych, wodnych, elektrycznych i klimatyzacji. Kumoni wykonuje prace w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej. Firma zatrudnia około 35 – 40 pracowników na pełny etat, a roczny obrót wynosi około 6 – 8 milionów euro.www.kumoni.fi

Share This Page