KeraPro to nowy wybór profesjonalistów

Kiilto KeraPro to najszybsze rozwiązanie hydroizolacyjne w Finlandii. Przy rozprowadzaniu za pomocą rolek czas jego schnięcia to 1 + 2 godziny. W przypadku rozpylania czas schnięcia wynosi zaledwie jedną godzinę. Praca jest przeprowadzana szybciej dzięki możliwości pomiaru grubości filmu za pomocą urządzenia ultradźwiękowego. Nowy produkt przykuł uwagę profesjonalistów zaraz po pojawieniu się na rynku.

„Rozpylanie w znaczący sposób przyspiesza pracę. Myślę, że produkty tego typu znacząco polepszą jakość prac budowlanych” – powiedział Jussi Lunden podczas wydarzenia towarzyszącego wejściu Kiilto KeraPro na rynek. Jako klient Lunden był bezpośrednio zaangażowany w proces rozwoju produktu, a teraz jest w pełni usatysfakcjonowany z efektów pracy.

Stojący w pobliżu Jere Haikarainen potwierdza:

„To duże ułatwienie pracy. Fakt, że produkt schnie szybko i nie ścieka ze ścian, jest bardzo ważny na placach budowy. Odbieram ten produkt bardzo pozytywnie” – mówi.

To duże ułatwienie pracy. Fakt, że produkt schnie szybko i nie ścieka ze ścian, jest bardzo ważny na placach budowy.

Izolacja z możliwością rozpylania

Hydroizolacja Kiilto KeraPro otrzymała wiele pochwał na imprezach towarzyszących wprowadzeniu produktu na rynek zorganizowanych w Lempäälä i Helsinkach. Nie ma się czemu dziwić. Według Marjaany Mussalo, szefowej działu rozwoju produktów w Kiilto, system Kiilto KeraPro to najszybsze rozwiązanie hydroizolacyjne w Finlandii.

„Przy rozprowadzaniu za pomocą rolek czas jego schnięcia to 1 + 2 godziny, więc w normalnych warunkach płytki mogą być instalowane już tego samego dnia. W przypadku rozpylania czas schnięcia wynosi zaledwie jedną godzinę w sprzyjających warunkach. Fakt, że produkt zawiera tylko jeden komponent, również skraca czas pracy. Przy korzystaniu z KeraPro nie ma odpadów” – mówi Mussalo.

Ultradźwiękowe pomiary są teraz dostępne

Razem z wprowadzeniem produktu KeraPro na rynek zaprezentowano nową metodę dokonywania pomiaru grubości filmu hydroizolacyjnego. Dzięki ultradźwiękowemu pomiarowi grubość suchego filmu może być mierzona bez ingerencji w sam film. Metoda przeszła testy w fińskim VTT Technical Research Centre. Podczas wykonywania pomiaru sprawdzana jest grubość filmu w kilku miejscach bez potrzeby pobierania próbek testowych i zastępowania ich nową warstwą hydroizolacji.

Share This Page