pl  »  Firma  »  Kiilto Polska

Kiilto Polska


KIILTO POLSKA kiilto_polska_20thanniversary.jpg : 85 kB


KIILTO POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, reprezentuje koncern KIILTO OY w Polsce od 1997 roku.                           Na polskim rynku oferujemy przede wszystkim:

profesjonalne kleje dla różnych gałęzi przemysłu, w tym: przemysłu drzewnego i stolarstwa, środków transportu, graficznego, papierniczego i opakowaniowego, obuwniczego,

oraz

chemię budowlaną - wyspecjalizowane systemy do parkietów, wylewki przygotowawcze, grunty, kleje i lakiery, powłoki hydroizolacyjne do łazienek i tarasów.

Wszystkie produkty wytwarzane są w zakładach chemicznych KIILTO OY w Finlandii, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, specjalistyczne laboratoria oraz własne systemy polimeryzacji, które są gwarantem najwyższej jakości i powtarzalności procesu produkcyjnego. Nasze produkty są niezawodne i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pracownicy KIILTO pomagają Klientom w udoskonalaniu ich własnej działalności, poprzez doradztwo i szkolenia.  Jesteśmy profesjonalnym i odpowiedzialnym partnerem.        

KIILTO to WYSOKA JAKOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

KIILTO to BEZPIECZNE WYROBY

KIILTO to ORIENTACJA NA UŻYTKOWNIKA

KIILTO to DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

iso_2.png : 13 kB

ce.jpg : 16 kB

m1.jpg : 22 kB


(O tym szerzej w zakładkch:  KIILTO Oy - Badania i Rozwój oraz Polityka Zrównoważonego Rozwoju - System Zarządzania Jakością)

Zapraszamy do współpracy

Zespół Kiilto Polska Sp. z o.o.