pl  »  Firma  »  Kiilto Oy

Kiilto Oy

KIILTO OY

Fińskie doświadczenie w technologii klejenia i uszczelniania od 1919 roku.

KIILTO OY, założona w 1919 roku jest fińską rodzinną firmą, wytwarzającą produkty chemiczne. W zakres działalności firmy wchodzi rozwój, produkcja i sprzedaż produktów klejących oraz produktów związanych. Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie klientom całościowych rozwiązań do przygotowania, klejenia i pokrywania powierzchni.

Rozwiązania dla klientów.

KIILTO OY dostarcza produkty wytworzone na podstawie własnych badań i prac rozwojowych, popartych szerokim doświadczeniem oraz z zastosowaniem najnowszej wiedzy.

Wysokiej jakości, nowoczesne produkty Kiilto Oy powstają w ścisłej współpracy z Klientami firmy, w oparciu o przedstawione specjalne wymagania, wskazane przez Klienta materiały i procesy. Ważną częścią obsługi są przeprowadzane przez specjalistów z Kiilto Oy szkolenia i wsparcie techniczne.

Wytwarzanie wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska produktów.

Dbałość o środowisko naturalne, zdrowie, bezpieczeństwo i higienę pracy,  to aspekty będące nierozerwalną częścią Systemu Zarządzania Jakością w Kiilto Oy. Bezpieczeństwo i zrównoważona produkcja to najważniejsze priorytety. Zarządzanie produktem obejmuje cały cykl życia produktu.

Lokalne działania w międzynarodowym środowisku.

W skład Kiilto Oy wchodzą spółki córki na terenie Finlandii, a także Szwecji, Rosji, Estonii, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy oraz w Polsce. Kiilto Oy wraz z jej spółkami stanowią silną jednostkę, która może dostarczać Klientom wszechstronne międzynarodowe wsparcie i doświadczenie.